İlvina Salyangoz Kremi
Online Destek Hattı
 
 


 

İlvina Salyangoz Kremi İçeriği;

  • Allantoin, cildin yenilenmesine yardımcı olur.
  • Elastin, cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur.
  • Vitaminler, cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
  • Kolajen, cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
  • Glikolik asit, ölü cildin atılmasına yardımcı olur.
ilvina salyangoz kremi içeriği

Allantoin bir kimyasal bileşiktir doğal hayvanlar, bitkiler dahil birçok organizmalar tarafından üretilen ve bakteridir. Bu losyon ve cilt kremleri sık karşılaşılan bir madde, hem de oral hijyen ürünleri, kozmetik ve diğer tuvalet olduğunu. Allantoin da ilaçlar akne, impetigo, egzama gibi cilt koşulları için kullanılır ve sedef hastalığı. Çok düşük konsantrasyonlarda etkili,% 0,1% 2 genelde değil.

hangi allantoin adını alır allantois, bir embriyonik boşaltım organ en memeliler bulunmaktadır, hangi bileşik biriken insanlarda ve yüksek maymunlar, bekliyoruz. Hayvan pürin katabolizması içinde hangi atık ürün ürik asit okside olduğunu ve kırıldım bir yan ürün olarak allantois üretirler. Ayrıca karakafes, şeker pancarı, tütün tohumu, papatya gibi bitkiler de mevcuttur, ve buğday filizi olduğunu. Bitkisel Karakafesten ekstresi allantoin popüler bir kaynaktır. Ayrıca hayvan üre sentez olabilir.

Allantoin, güvenli, toksik olmayan, kokusuz, ve non-hem de doğal kimyasal sentez şeklinde alerjik olduğunu. Ne zaman kendi başına ev yapımı sabun, losyon kullanmak için ve banyo ürünleri satılan, allantoin beyaz, kristal bir tozdur. Allantoin nemlendirici ve keratolitik, bunun deride yumuşatmak için keratin neden anlam. Bu özellik, yapım cilt daha çabuk ve ilzama neme daha etkili iyileşmek için yardımcı ürünler allantoin kuru ciltler için yararlı içeren ve yaralar, yanıklar şifa ve yara izi. Ayrıca güneş yanığı, çatlamış dudaklar, soğuk yaralar, bebek bezi döküntü karşı etkili ve benzeri cilt tahrişleri olduğunu.

Onlar cilt, yumuşak yumuşak tutmaya yardımcı olarak ve sağlıklı olanlar belirli cilt sorunları olmadan da ürünler allantoin içeren, yararlanabilir. Allantoin da tahriş edici karşı cildi korumaya yardımcı olur ve kozmetik ürünler eklenebilir sipariş kurutma veya sabun gibi diğer maddelerin etkileri, rahatsız edici karşı için, deterjan, alkol, ya da asitler. Hassas ciltler olan insanlar bu nedenle allantoin ürünler tercih edebilirsiniz. Bileşik etkilerini azaltmak için kanıtlanmamıştır yaşlanma, ancak.

Ürünümüz İçerisinde Kullanılmasının Nedeni cildinizin sürekli yenilenmesini sağlıyabilmektir.

  Elastin bulunduğu dokulara esneklik sağlar. Bu esnekliğe karşı dengeyi sağlamak, yani dokunun yırtılmasını engellemek için aynı dokularda genel olarak kollajen molekülünde rastlanmaktadır.
  Kolajen Doku hücrelerinin aralarındaki boşlukları dolduran, son derece esnek yapıdaki lifsi protein. Fibroblast denilen özel hücreler tarafından üretilen kolajen, yaşın ilerlemesiyle birlikte esnekliğini kaybetmeye başlıyor. Ürünümüzdeki etkisi cildinizi sıkılaştırması ve parlaklık göstermesi.
 

Glikolik asit, değişik meyvelerde doğal olarak bulunan ve meyve asidleri olarak da bilinen Alfa Hidroksi Asit’lerin (AHA) bir üyesidir. Glikolik asit doğada şeker kamışında bulunur. Glikolik Asit cildi yenilerken, ayrıca cilde üst düzeyde nem sağlar.

Glikolik Asit’in etkileri kısaca şöyle özetlenebilir:

Cildin en üst katmanı olan stratum korneumdaki ölü hücrelerin deskuamasyonunu (kuruyarak dökülmesini) sağlar. 
Yeni ve sağlıklı hücrelerin gelişimini hızlandırır. 
Düzenli kullanlıldığında cildin alt tabakası olan dermiste, destek görevi yapan kollajen yapıyı
güçlendirerek, çizgilerin azalmasını ve cildin elastikiyetinin arttırılmasını sağlar. 
Dermis tabakasında su tutma görevi olan ‘glikozamin glikan’ denen yapıların sayıca artışını sağlayarak, cildin nem tutma kapasitesini artırır.
   

 

ilvina salyangoz kremi iletişim